DeLaval VMS™ V310 – перша та єдина доїльна система у світі з автоматичним підтвердженням тільності корови

  Новий, але вже широко відомий робот дояр DeLaval VMS™ V310, який має найсучаснішу технологію InSight для надійного, швидкого і точного підключення, а також іншими вже стандартними функціями (InControl), оснащений новим і дуже важливим модулем DeLaval RePro™.Це вдосконалення дозволяє автоматично виявляти охоту та тільність корови безпосередньо під час доїння. Також за рівнем прогестерону є можливість у реальному часі виявити тварин з порушенням статевого циклу. 

Читать дальше

В Каменецком районе (ОАО «Видомлянское») открыли новую молочно-товарную ферму.

 Она вступила в строй сегодня в ОАО "Видомлянское" Каменецкого района. Новый объект рассчитан на 1200 голов дойного стада и возведен за полтора года. Построены здания коровников, доильно-молочный блок, сенажные траншеи вместимостью 2,7 тысячи тонн каждая, трансформаторная подстанция и другие сооружения. Финансирование строительства шло за счет банковских кредитов, а также за счет собственных средств сельхозпредприятия. 

Читать дальше

На Житомирщині запускають проєкт створення сімейних молочних ферм

 У Баранівській міській об’єднаній територіальній громаді (ОТГ) на Житомирщині запускають проєкт створення сімейних молочних ферм, що дозволить господарям корів заробляти більше на реалізації молока. 

Читать дальше