Назад к списку

DeLaval VMS™ V310 – перша та єдина доїльна система у світі з автоматичним підтвердженням тільності корови

  Новий, але вже широко відомий робот дояр DeLaval VMS™ V310, який має найсучаснішу технологію InSight для надійного, швидкого і точного підключення, а також іншими вже стандартними функціями (InControl), оснащений новим і дуже важливим модулем DeLaval RePro™.Це вдосконалення дозволяє автоматично виявляти охоту та тільність корови безпосередньо під час доїння. Також за рівнем прогестерону є можливість у реальному часі виявити тварин з порушенням статевого циклу. 


 

Це сприяє збереженню здоров’я тварин і економії витрат на ветеринарію за рахунок того, що корови запліднюються в найсприятливіший час для збільшення продуктивного довголіття.«За використання системи VMS V310 робот бере на себе 90% наших завдань, – зазначив Крістіан Легри, користувач системи DeLaval VMS™ V310 (Франція). – Раніше потрібно було робити УЗД, це навряд чи буде потрібно в майбутньому, оскільки система сама повідомляє, коли корови стають тільними».Система «Навігатор стада 100» (HN100 RePro™) контролює відбір проб молока, їхнє транспортування, аналіз і оброблення під час доїння:1. Біомодель надсилає запит на відбір проби пристрою «Навігатор стада 100».2. Після ідентифікації корови ідентифікаційний номер корови відразу ж відправляється в систему «Навігатор стада 100». Якщо ідентифікаційний номер корови відповідає запиту на відбір проби, система «Навігатор стада 100» відбирає пробу молока. Відповідно відбір проби молока відбувається після доїння.3. Після завершення відбору збірна проби молока транспортується з системи добровільного доїння VMS в систему «Навігатор стада 100».4. Результати аналізу передаються з системи «Навігатор стада 100» в програмне забезпечення біомоделі для оброблення. Результати відображаються в системі управління фермою DelPro у вигляді таблиць, діаграм і звітів поряд із рекомендованими діями (Стандартні робочі процедури (SOP)).


Джерело:https://agrotimes.ua/tvarinnitstvo/delaval-vms-v310-persha-ta-yedyna-doyilna-systema-u-sviti-z-avtomatychnym-pidtverdzhennyam-tilnosti-korovy/