Доїльна зала “Ялинка”

Доїльне обладнання для ферми на 600 голів молочного стада ЯЛИНКА 2х12, яке допоможе максимально ефективно використовувати потенціал Вашого господарства.

Доїльний зал являє собою комплект стійлової конструкції і елементів автоматизації для доїння корів при безприв'язному утриманні тварин. Доїльний зал розрахований на експлуатацію до 12 годин на добу і Для обслуговування вимагає від 1 до 3-х операторів в залежності від розміра.Для перегону корів до доїльного залу і назад, а так само для направлення їх до доїльних зал може знадобитися додатковий персонал. Обслуговується дійне поголів'я залежить від подстіклі використовуваної в корівниках, набору і тривалості операцій виконуваних в доїльному залі, часу видоювання корови, кількості доїльних сесій, кваліфікації оператора і організації технології доїння в господарстві. Стійлового рама виконана з оцинкованої зануренням в розплав сталі. Цинкове покриття забезпечує захист елементів стійлової конструкції від корозії в агресивному середовищі доїльного залу. Рама виконує роль несучого Каркасу для елементів стійлової конструкції і автоматизації. Підвісна конструкція рами дозволяє обмежетись мінімальною кількістю опорних елементів в зоні руху тварин. Вона спирається з одного боку на край окантовки знизу, і на стіни або інші опорні елементи з боків. Отримувані широкі проходи для тварин скорочують час входу і покращують комфорт тварин. Мінімальна кількість опорних елементів в зоні роботи оператора покращують ергономіку робочого місця і підвищують продуктивність його праці. Для забезпечення жорсткості і довговічності рама стійлової конструкції кріпиться до додаткових поперечних балок жорсткості, комплект яких поставляється разом з доїльним залом. Балки виконані з оцинкованого профілю. Елементи кріплення балок на опорні конструкції будівлі (стіни або інші елементи) так само включені в комплект поставки стійл доїльного залу.
ЯЛИНКА 2х12
Каркас ЯЛИНКА 2х12
 
Грудний упор, прямий регульований. Регулювальне пристосування дозволяє в пусковий період підібрати розмір під наявне поголів'я.
Вихідні хвіртки доїльного залу виконані з оцинкованої зануренням в розплав сталі. Конструкція включає в себе опорні елементи і повортний механізм, що обмежує вихід тварин з доїльного залу. Коли корови знаходяться на платформі доїльного залу вихідні хвіртки виконують роль бічного обмежувача. Привід воріт здійснюється за рахунок вакууму або вручну.
Вхідні хвіртки поворотні обмежують (або відкривають) доступ тварин в доїльний зал, і виконані з оцинкованої зануренням в розплав сталі. Конструкція включає в себе опорні елементи і повортний механізм із захистом тварин і органів управління. Управляє ними оператор перебуваючи в доїльній ямі. Привід за рахунок вакууму. У комплект поставки включені блоки управління. Вхідні огорожі з антеною ідентифікації на вході в доїльний зал виконані з оцінкованнай стали. Грають роль вхідних напрямних в доїльний зал, що забезпечують оптимальний рух корів з накопичувача і раму для кріплення антени ідентифікації системи управління стадом.
 
Трубопроводи призначені для транспорту молока від доїльного апарату до проміжної ємності зберігання.
Трубопроводи виконані з нержавіючої сталі марки AISI 304 по європейській класифікації дозволеної для контакту з харчовими продуктами. Трубопроводи мають внутрішню електрохімічний полірування. Фіксація трубопроводів здійснюється на стіні доїльної ями. Елементи фіксації є С-профілю мають затискачі для труб і закріплюються на стіні доїльної ями. Елементи стикування - муфти з нержавіючої сталі забезпечують жорсткий і герметичний трубопровід. Трубопроводи включають необхідні вузли для підключення доїльних апаратів. Комплект трубопроводів включає трубопроводи транспорту молока від доїльного апарату до Молокоприемники, трубопроводи промивання і гнізда промивання для розміщення на них доїльних апаратів. Залежно від розміру залу діаметр молочного трубопроводу може змінюватися від 52 до 76 мм. Діаметр нержавіючої лінії промивання 52 мм.
 
Молокоприймач,
Молокоприймач, виготовлений з нержавіючої сталі марки AISI 304 за європейською класифікацією і обладнаний датчиком рівня поплавкового типу. В ресивер вбудований молочний насос для перекачування молока в танк охолоджувач. Насос відцентрового типу з головкою виконаної з нержавіючої сталі. На виході насоса встановлений зворотний клапан і утримувач фільтра. Залежно від розміру залу ємність Молокоприймача може мінятися від 50 до 100 л.
Гнізда промивання складні з кришкою Комбі
Гнізда промивання складні з кришкою Комбі. Завдяки високим свічкам промивання і нижньому ущільненню гнізда - забезпечують високу якість промивки дійкової гуми, доїльного колектора і надійну фіксацію доїльного апарату. Під час доїння гнізда складаються і не заважають роботі оператора. Наявність нержавіючої кришки комбі забезпечує захист гнізд промивання і лічильників молока від попадання на них бруду і гною. Така конструкція підвищує надійність обладнання в цілому і сприяє економії часу і води при прибиранні доїльного залу і установки устаткування в режим промивки
 
Автомат промивки доїльного залу

Автомат промивки доїльного залу

Призначений для очищення і дезінфекції трубопроводів транспорту молока, доїльних апаратів, молочних ресиверів, молочних насосів, трубопроводів з'єднують молочний насос і танк охолоджувач молока. Автомат промивки, управляється мікропроцесором з вбудованим електронним програматором і блоком управління. Вбудовані програми з задаються параметрами дозволяють адаптувати автомат для вирішення різних завдань очищення в повсякденній роботі доїльної установки. Автомат має вбудовану ванну для води і дозатор для подачі миючих засобів. Дозування здійснюється автоматично. Ванна і корпус автомата виконані з нержавіючої сталі. Для компенсації втрати температури миючого розчину в ванну вбудований нагрівальний елемент потужність 13 кВт. Залежно від розміру доїльного залу ємність вбудованої ванни 40, 80 або 160 л.
 

Вакуумна система

Призначена для створення вакууму необхідного для екстракції молока, його транспортування в Молокопрмачі, здійснення промивки трубопроводів. Система включає обладнання серворегулювання для підтримки рівня вакууму. Вакуумний насос типу DVP-F з головкою лопастевого типу приводиться в дію безпосередньо електромотором через запобіжну муфту. Має вхідну збірку рідини і механічних частинок з автоматичним зливом під час зупинки насоса. На виході насоса встановлений глушитель для зниження рівня шумів і зворотний клапан для обмеження протиобертанню насоса при його зупинці. Установка обладнана ефективною системою, яка запобігає скачкам рівня вакууму під час роботи. Ця система включає в себе з одного боку - Вакуумні ресивер для зменшення впливу на рівень вакууму нових пристроїв що підключаються, і з іншого боку систему серворегулюваня для запобігання надмірного підвищення рівня вакууму. Індикація рівня вакууму в системі здійснюється вбудованим вакуумметром. Насос комплектується блоком управління частотою обертання електродвигуна і електронним датчиком рівня вакууму. Залежно від потреби доїльного залу в вакуумі змінюється частота обертання двигуна. Вона мінімально під час простою залу і змінюється в міру приєднання підвісних частин. Завдяки цьому вдається економити до 30-40% електроенергії під час доїння.
Вакуумний насос типу DVP-F
 
МРС 510 и 610
МРС 510 і 610 Служать для індикації фази і поточного потоку молока, виконує роль інтерфейсу дояра і системи управління стадом та обліку надоїв АЛЬПРО. При проходженні тваринного через ідентифікують ворота залу система АЛЬПРО визначає його номер і автоматично передає до відповідного контролер доїльного місця. Інформація по надою кожної тварини автоматично надходить в процесор АЛЬПРО. Чи по кишені пульта управління контролер дозволяє Дояру запускати процес доїння, включати доїльний апарат в режим додаіванія, отримувати інформацію щодо поточної фазі доїння, задавати параметри доїння частоту і співвідношення пульсацій, задавати поріг спрацьовування системи автоматичного зняття підвісної частини. отримувати інформацію про поточний потік молока тварини, отримувати інформацію про стан здоров'я тварини та іншу сервісну інформацію. Для автоматизації процесу доїння і обліку молоковіддачі кожної тварини до пультів управління підключені наступні компоненти датчик або лічильник потоку молока, електронний пульсатор, система автоматичного зняття підвісної частини. Контролер 510 дозволяє оператору реалізувати основні операції, пов'язані з доїнням, включаючи запуск - отсановку доїння, включення вакууму примусово, зняття підвісної частини, а також отримання попереджень індивідуально по кожній тварині з бази даних АЛЬПРО. Контролер МРС 610, крім функцій 510, дозволяє змінювати інформацію по тваринах в базі даних.
 

Лічильник молока ММ15

Лічильник молока ММ15 кожного доїльного місця. Служить для постійного контролю за кількістю молока надходить від корови. Принцип роботи ваговий контроль. Лічильники сертифіковані ICAR для вимірювання надоїв у тваринництві. Інформація про надої по кожній корові передається через контролер в процесор АЛЬПРО. Лічильник може поставлятися в комплекті з пристосуванням для індивідуального відбору проб молока
Лічильник молока ММ15
 
Лічильник молока MM 27 BC компанії ДеЛаваль

Керування доїнням. Облік молока

MM 27 BC - це високоточний лічильник молока разом з пробовідбірником
Основні функції:
  • Облік надоїв;
  • Визначення потоку молока
  • Визначення наявності крові в молоці
  • електропровідність
 

Підвісна частина МС53

Ця підвісна частина, розрахована на роботу з високопродуктивними коровами, ідеально підходить для доїння більше дванадцяти годин в день.
Сконструйована так, щоб забезпечувати комфорт і дояру, і корові, підвісна частина системи DeLaval MC53 легше зазвичай використовуваних підвісних частин.
Доїльні стакани з нержавіючої сталі поєднуються в ній з технологією Top-Flow, що забезпечує стабільність вакууму в процесі доїння. Вони приєднуються за допомогою текстурованої м'якої дійкової гуми DeLaval з без ніпельним з'єднанням.
• Вага: 2,1 кг
• Діаметр короткою молочної трубки O: 12,5 мм
• Внутрішній діаметр патрубка: 16 мм
• Обсяг колектора: 360 мл
Підвісна частина МС53
 
 
Залишилися питання? Натисніть на іконку телефону у нижньому правому кутку сторінки.Залиште заявку зараз, і наші фахівці зателефонують вам і детально проконсультують.