Доїльна зала SPEED line
 

Система доїння DeLaval Speed Line - є перехідною ланкою між доїнням у відро і доїнням в доїльному залі середнього навантаження.

 
Система доїння в молокопровід DeLaval Speed Line дозволяє одночасно доїти 8 або 12 (до 36 корів на годину) Час доїння скорочується на 25% в порівнянні з ручним доїнням, крім того один оператор може обслуговувати 12 корів, ефнктивність його роботи значно підвищується. Система доїння DeLaval Speed Line дозволяє налаштувати параметри доїння (рівень вакууму в підсосковому просторі, частоту і кратність пульсації завдяки ваккуумному насосу DVP 800) відповідно до фізіологічних норм, що призводить до зменшення стресу у тварин під час доїння в доїльній залі.

Стійла "Ялинка" HB30 C

Стійла "Ялинка" компанії ДеЛаваль є ідеальним рішенням для доїння молочного стада розміром 50, 10, 150, 200 дійних корів. Особливості конструкції цих стійл забезпечують комфортні умови праці оператора і оптимальне розташування тварин в стійлах.

Комфорт оператора

Підвісний задній упор входить в стандартну комплектацію стійл "Ялинка" HB30 C компанії DeLaval. Корови розташовані зручно - близько до краю ями, що забезпечує Дояру легкий доступ до вим'я тварини і гарний огляд. Дояр знаходиться в безпеці, а підготовка вимені і під'єднання підвісної частини не займають багато часу, вим'я корови знаходиться на рівні очей дояра, йому звично і зручно. Ергономічні вигини стійл чітко визначають положення корів під час доїння, мінімізують стрес у тварин і скорочують ризик отримання травм, підвищують продуктивність праці операторів. Втановлюваний додатково широкий захисний екран покращує гігієну робочого місця і дозволяє зберегти якість молока.

Грудний упор для максимального комфорту тварин.

Стійла «Ялинка» відрізняються міцною конструкцією грудних упорів, які забезпечують максимальний комфорт для тварин. Грудний упор акуратно притискає корову до краю доїльної ями. Таким чином, корова знаходиться в максимально зручному для доїння положенні. Зигзагоподібний задній упор допомагає тварині зайняти зручне положення в доїльному залі, при цьому, не здавлює чутливу прихвостову частину тварини. Більш того задній упор знижує стрес тварин при знаходженні в доїльному залі, так як у корів немає боязні впасти в доїльних яму, тварини розслабляються, що сприяє збільшенню швидкості молоковіддачі і веде до скорочення часу доїння. Продумане розташування тварин в доїльному залі не дає їм можливості з'ясовувати відносини, що, безсумнівно, теж сприяє зменшенню стресу під час доїння.
Основні компоненти Системи доїння DeLaval Speed Line:
 • Молокоприймач скляний, 50 літрів
 • Молочний насос
 • Вакуумопровід
 • Молокопровід
 • Лінія промивки молокопроводу
 • Вакуумний насос DVP 800
 • Автомат промивки С50 з ванною
 • Підвісні частини МС53 з верхньою евакуацією молока.

Надійність і довговічність

Стійла «Ялинка» компанії ДеЛаваль відомі своєю міцністю: задній упор і рама виконані з міцних дводюймовим оцинкованих труб. Додаткова рама з жорстких балок гарантує надійність доїльних залів. Зварні вузли оцинковані шляхом гарячого занурення, що забезпечує міцність і тривалий термін експлуатації. Конструкція стійл і особливості монтажу роблять цей зал ідеальним для початку доїння на безприв'язні.

Особливості монтажу

Підготовка приміщення для монтажу стійл вимагає мінімальних будівельних витрат, так як:
 • кількість бетонованих компонентів мінімальна;
 • при монтажі стійл не застосовується дороге зварювання;
 • основні елементи монтуються на бетон за допомогою болтового кріплення

Швидкий монтаж стійл веде до скорочення часу на реконструкцію, і вимагає мінімальних будівельних робіт.

 
 
03 ТОВ 'Нова Ферма' виробництво молока, як симфонія

Обработка видео...

 
Залишилися питання? Натисніть на іконку телефону у нижньому правому кутку сторінки.Залиште заявку зараз, і наші фахівці зателефонують вам і детально проконсультують.