Доїльна зала “Ялинка”

Популярний та надійний доїльний зал.

Доїльні зали зі стійлами типу “Ялинка” є ефективним та оптимальним рішенням для доїння тварин.
Високий рівень комфорту оператора та хороший огляд тварини під час доїння робить його самим поширеним вибором при реконструкції корівників з прив’ язним утриманням.
Корови легко та швидко займають доїльні місця ,рухаючись по просторій алеї . Міцна несуча рама стійлової конструкції та унікальний задній упор з нахилом забезпечують захист оператора та відсутність сторонніх конструкцій в робочий зоні. Перевірена часом конструкція стійл забезпечує чітке положення тварин під час доїння та комфортне перебування в доїльній залі.
В даній доїльній залі підвісна частина розміщується та одіваються на дійки збоку корови.
 
 
Доїльна зала з паралельними стійлами

Стійла, сконструйовано з урахуванням фізіології корів, вдало розміщають тварин для комфортної роботи оператора. Зручно ,надійно та безпечно.

Всі доїльні зали з паралельними стійлами ,відповідають самим високим вимогам по надійності та якості виконання. Несуча конструкція стійлової рами ,захисні задні екрани, окантовка доїльної ями виконано з міцних та довговічних матеріалів.
Наявність достатньо простору для повороту корови та оптимальні вхідні алеї спрощують для корови зайняття доїльного місьця . Шийні упори відкриті знизу, що відповідає природній поведінці корови при повороті на 90С. Система пневматичної фіксації тварин дозволяє м’яко приблизити її до підхвостового лотка для підтримання високого рівня гігієни під час доїння та забезпечує додатковий комфорт оператору. Змивні форсунки, вмонтовано в окантовку доїльної зали та забезпечують прибирання платформи корів при кожній зміні груп.
Підключення підвісної частини здійснюється ззаду між ногами корови.
 

Доїльний зал Паралель Р2100 2х

Размер файла: 23.68 мб

 

Роторна доїльна зала з паралельними стійлами (карусель)

Роторний доїльний зал застосовується для експлуатації без зупинки при великих навантаженнях в умовах підвищеної вологості.

В порівнянні з іншими системами, роторні доїльні зали забезпечують прохід великої кількісті корів та літрів молока на годину. Завдяки високий продуктивності роторних залів можливе збільшення кількості тварин за рахунок збільшення доїльної сесії.
Поворотні розділювальні фвіртки на кожному доїльному місці забезпечують скорочення часу заходу корів . За рахунок свого обертання фвіртки направляють корів в доїльне місце, додаткове встановлення індивідуальних або гуртових годівниць дозволяє скоротити час заходу тварин. Роторні доїльні зали забезпечують високу продуктивність праці на молочних фермах, де необхідна повна віддача від корів за одиницю часу. Тварини спокійні ,а процедура доїння однакова для кожної корови ,кожен день.
 

Презентація ROTARY_ UA.pptx

Размер файла: 25.71 мб

 
Доїльна зала Speed Line

Інноваційне рішення для безприв'язного утримання та доїння корів.

 
Система ДеЛаваль Speed Line – Ваш ідеальний перший доїльний зал. Економічно ефективне рішення ДеЛаваль для молочного стада 50 -100 -200 і більше корів. Система Speed Line - швидке та легке доїння.
 • Оптимальне рішення для переходу з прив'язі на без прив'язь;
 • Висока продуктивність доїльного залу;
 • Швидкий монтаж в існуючі приміщення;
 • Максимальна зручність роботи оператора;
 • Розташування корів у доїльному залі (ялинка), де корови стоять під кутом 30°по відношенню до ями доїльного залу -забезпечує максимальний доступ оператора до вим‘я корови, це в свою чергу підвищує ефективність праці оператора;
 • Зручність ветеринарного огляду і проведення маніпуляцій з вим‘я тварин;
 • 3-х разове доїння поголів'я на добу;
 • Доїльне обладнання сертифіковане ЄС;
 • Відповідність стандартам ISO;
 • Простота та надійність обладнання дозволяють його експлуатацію протягом тривалого часу.
 

SPEED line.pdf

Размер файла: 5.84 мб

Модернізація існуючих молокопроводів
Найважливішим фактором успіху лінійної доїльної установки є збереження якості молока, отриманого від корови, яке повинно відповідати сучасним санітарним вимогам по виробництву молока.
Безумовно, при цьому лінійна доїльна устновка і компоненти системи спрямовані на максимально можливу автоматизацію рутини доїння, і як наслідок високу продуктивність праці.
Компоненти лінійної доїльної установки спрямовані на безперебійну роботу протягом довгого часу з урахуванням економного використання електроенергії, води і хімічних засобів для промивання устаткування
 
 

Інноваційне рішення для прив'язного утримання та доїння

Комплексна система управління фермою ДельПро™

Програма призначена для ефективної організації щоденних та планування майбутніх заходів на фермі. Система накопичує данні та дозволяє проводити їх аналіз по кожній корові в стаді – 24 години на добу, 7 днів в тиждень.
переваги системи управління фермою ДельПро™
 • можливість контролю за технологічними процесами на фермі на будь-якому етапі;
 • всю необхідну інформацію для прийняття управлінських рішень для підвищення рентабельності виробництва молока в режимі реального часу.;
 • збереження традиційної прив'язної системи утримання ;
 • мінімальні перепланування і реконструкції ферми;
 • швидку адаптація та навчання операторів;
 • звичайний режим роботи:
 • відсутність стресу як для персоналу так і для тварин;
 

Пропозиція ДельПро+ЛДУ.pptx

Размер файла: 10.75 мб