Роботи-дояри - інноваційні технології у тваринництві
Продуктивність корови напряму залежить від того, наскільки комфортні умови для неї створені, від можливості їй самій обирати, коли доїтися, коли їсти й пити, тварини йдуть на доїння тоді, коли в них виникає природне бажання віддати молоко та одночасно підгодуватися концентратами. А це в свою чергу підвищує якість молока, та його надої від кожної тварини зокрема, і від усього стада загалом.
 

Тварини, як на курорті.

 
Корови готуються до доїння з роботом-дояром VMS V300 від ДеЛаваль
 
Про прив’язь на роботизованій фермі навіть мова не йде. Вода і їжа – цілодобово, як акомпанемент – класична музика.
...за впровадженням роботизованих технологій доїння корів – майбутнє, яке насамперед, значно полегшає важку і кропітку працю тваринників на підприємстві та підвищить загальну рентабельність молочної ферми шляхом використання нових інструментів прийняття рішень і технологій автоматизації.
 

Повністю добровільна система доїння VMS V300 - це не конвеєр який відноситься до корови як до продукту - це повністю автоматизована система доїння, яка націлена на поліпшення результатів для вас і ваших тварин.

Сама доїльна установка складається з доїльного апарата, датчика положення частки виміні, руки-робота для автоматичного під’єднання та від’єднання чаші доїльного апарата, а також селекційних дверей, які контролюють пересування тварин.
  • DeLaval VMS V300 дозволить забезпечити індивідуальний підхід до кожної ферми, кожній корові, і навіть до кожної чверті вимені, налаштувати цей процес під потреби кожної людини, покращуючи умови для корів, ваших працівників, Вас і ваших сімей.
  • VMS V300 промиває доїльні стакани і стакан очищення після кожного доїння. Якщо у тварини виявлено відхилення у здоров'ї або в якості молока тоді промивається вся система.
  • Миттєве відключення вакууму в доїльному стакані, і ополіскування, в разі збивання стакана - відсутність можливості потрапляння бруду в молочну лінію.
  • Все обладнання має клас захисту від води не менше IP 65, що дозволяє мити обладнання.
  • Якщо корова зайшла у станцію добровільного доїння не у свій час, робот її виганяє. А коли вчасно, – то виконує всі процедури: миє, доїть і дезінфікує.
  • VMS V300 - найпотужніша система добровільного доїння в світі. Потужність однієї станції 72 тварин.
  • Застосовані технології: розумна пульсація (smart pulsation ™); швидка підготовка і підключення (InSight ™); якісна очистка (PureFlow ™); контроль всіх процесів (In Control ™).
  • Завдяки чіпу-сережці на вусі корови, він ідентифікує кожну тварину і фіксує величезну кількість даних про неї.
  • Всі важливі елементи станції доїння зроблено з якісної нержавіючої сталі що гарантує довгий термін експлуатації обладнання.
  • Продукти компанії «ДеЛаваль» відповідають всім міжнародним нормам і стандартам виробництва молока. VMS ™ V300 виключає людський фактор, тому гарантовано виконує всі правила доїння завдяки чому дає більш якісне молоко, і запобігає захворюванням;

Цілодобова технічна підтримка.

Залишилися питання? Натисніть на іконку телефону у нижньому правому кутку сторінки.Залиште заявку зараз, і наші фахівці зателефонують вам і детально проконсультують.

Комерч. предл. VMS V300 рус.pp

Размер файла: 11.33 мб

 
В Україні запустили другу роботизовану молочну ферму

Обработка видео...

 
 
Ознайомтеся - це цікаво...
Автоматизована система доїння у селі Вільна Тарасівка

Обработка видео...