Наша программа сервісу - Ваша впевненність у майбутньому.
 
Робот - майстер сервісної служби ТОВ Молпартнер

- Обслуговування та контроль, які дають можливість нашим клієнтам керувати діями, відповідати встановленим стандартам і визначати області для їх поліпшення.

- Зобов'язання бути на зв'язку з фермерами і допомагати їм вести роботу на фермі в оптимальному режимі, забезпечуючи Ваш спокій в будь-який час доби!

- Професійна підтримка та оригінальні запасні частини згідно регламенту обслуговування доїльного обладнання.

 

ТОВ Молпартнер надає послуги з тестування доїльного обладнання з наданням рекомендацій (звітів) що-до його роботоздатності. Обслуговування та ремонт доїльного обладнання яке змонтовано, та введено в експлуатацію нами на базі Вашого господарства. А саме: доїльні зали, молокопроводи, роботи-дояри, апарати промивки, танки - охолоджувачі молока, системи вакууму та інше.

Технічна підтримка за схемою 24 / 7, яка надається більш ніж 3000 сервісними інженерами у всьому світі.

Ми пропонуємо Вам програму повного технічного обслуговування, сформовану відповідно до терміну експлуатації обладнання. При її складанні були взяті до уваги всі фактори, починаючи від екстрених викликів у зв'язку з аварією і закінчуючи такими регулярними процедурами, як планове тестування, очищення обладнання і заміна зношених запчастин та деталей, зокрема дійкової гуми, молочних шлангів, то що.

Кожна ферма не схожа на іншу, кожен фермер індивідуальний.
Вам потрібен партнер, якому Ви довіряєте, який буде підтримувати Вас і Ваш бізнес - не лише сьогодні, але і в майбутньому?
Сервісне обслуговування ТОВ МолоПартнер за програмою ДеЛаваль InService™ - один із шляхів для досягнення цієї мети.
Зателефонуйте до нашої сервісної служби та дізнайтеся більше про програму сервісу.
 

 Наша програма сервісу дозволяє нам бути ближче до наших клієнтів і пропонувати підтримку 24 години, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Автомобіль сервісної служби ТОВ Молпартнер
 

Телефон нашої сервісної служби:

097 354 63 06  

Віталій Косуха

головний сервісний інженер

 

сервісний інженер по Київській області

067 468 88 95 Жабровець Володимир
 

сервісний інженер роботизованних ферм

067 411 46 81 Кушер Євген
 
Залишилися питання? Натисніть на іконку телефону у нижньому правому кутку сторінки.Залиште заявку зараз, і наші фахівці зателефонують вам і детально проконсультують.